O mnie

O mnie

Bardzo cieszę się, że wpadłeś!

Jestem tutaj, żeby podzielić się moją historią i pokazać Ci, jak ogromny wpływ ma fotografia na tworzenie wizerunku i może stać się idealnym sposobem na dotarcie do nowych klientów.

W takim razie, do sedna…

Fotografia od ponad 15 lat przewijała się w moim życiu.
Początkowo amatorsko, dla zabawy z czasem pasja przerodziła się w pracę, z której po dzień dzisiejszy czerpię niesamowitą przyjemność. Każdy projekt daje mi wiele satysfakcji, nowe wyzwania, nowi ludzie inspirują mnie do dalszego rozwoju. Jako kucharz w Londyńskich restauracjach zaraziłem się pasją do gotowania, co po dzień dzisiejszy staram się przekazać w moich pracach.

Pyszne Fotki…  za tą nazwą ukrywam się ja, Łukasz Narkowicz,  fotografuje jedzenie i drinki od wielu lat. Zgromadziłem wielu klientów i koncentruję się na zapewnieniu, aby pokazać wyjątkową tożsamość Twojej firmy.
Moje projekty to przede wszystkim materiały reklamowe oraz wizerunkowe, wykorzystywane przez producentów spożywczych i lokale gastronomiczne w bieżących działaniach marketingowych w formie elektronicznej jak i publikacjach drukowanych.

Kontakt